Play

Nawigacja Play by NaviExpert

Profesjonalna nawigacja GPS

Aplikacja Nawigacja Play zmieni Twój telefon lub tablet
w profesjonalną nawigację GPS – samochodową,
pieszą lub środkami komunikacji miejskiej

Czym jest Nawigacja Play?

Aplikacja Nawigacja Play zmieni Twój telefon lub tablet w profesjonalną nawigację GPS – samochodową, pieszą lub środkami komunikacji miejskiej:

  • z Nawigacją Play oszczędzasz czas i nie stoisz w korkach!
  • dzięki ostrzeżeniom CB w Nawigacji Play unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej,
  • mapy Nawigacji Play uwzględniają aktualne remonty i nowe
    inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze
    optymalną trasą,
  • korzystasz z bazy użytecznych miejsc i wydarzeń.

Przesyłanie danych
w nawigacji jest
darmowe

Dane aplikacji (mapy, trasy, dźwięki) przetwarzane są w trybie online, więc do korzystania z nawigacji niezbędna jest transmisja danych. Jednak klienci Play nie ponoszą opłat za transfer danych podczas korzystania z aplikacji na terenie Polski.

Uruchom usługę Nawigacja Play
i nie martw się opłatami

Opłatę w wysokości 13,99 zł doliczymy do Twojego rachunku za telefon.

Wyślij SMS

o treści START
na numer 230
SMS jest darmowy

Odbierz SMS

z linkiem do instalacji
aplikacji.
Możesz też wpisać w przeglądarce telefonu adres: www.play.getne.pl

Pobierz
aplikację

na swój telefon lub tablet
Zainstaluj Nawigację Play
w swoim urządzeniu.
Jak pobrać?

Przetestuj
nawigację

przez pierwszy miesiąc
całkowicie za darmo!
Po tym okresie opłaty zostaną
doliczone do Twojego rachunku
Jak to działa
Trasy omijające korki

Z Nawigacją Play oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach! Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym. Dane są na bieżąco zbierane od kierowców i dotyczą tego, jak szybko można pokonać poszczególne odcinki dróg. Jeśli na jakimś odcinku aplikacja wykrywa korek lub niższą prędkość – wytycza trasę alternatywną i omija ten odcinek drogi.

Ostrzeżenia CB

Dzięki ostrzeżeniom CB w Nawigacji Play unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Nawigacja przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z niej możesz zgłaszać i odbierać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc. Z Nawigacją Play wiesz, że nic Cię nie zaskoczy!

Codziennie aktualizowane mapy

Mapy Nawigacja Play uwzględniają aktualne remonty i nowe inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze optymalną trasą. Jak to możliwe? Wytyczając trasę korzystasz z map aktualizowanych online, a nie zapisanych w telefonie. Nie musisz więc dokonywać samodzielnych aktualizacji, by być zawsze na bieżąco.

Baza użytecznych miejsc i ciekawych wydarzeń

Jesteś zawsze na bieżąco, bo masz dostęp do aktualizowanej bazy ponad 400 tys. użytecznych miejsc i wydarzeń (tzw. punktów POI) zlokalizowanych na mapie. Wybierasz interesującą Cię pozycję i nawigujesz prosto do celu.

Pakiet Europa

Z Nawigacją Play można podróżować po całej Europie. Wszyscy Klienci Nawigacji Play z aktywną usługą mogą skorzystać z pakietu map EUROPA na 30 dni. Pakiet europejskich tras można uruchomić w menu aplikacji, przez wybór odpowiedniej opcji w menu Zamów usługi.
Transmisja danych za granicą jest płatna według cennika. Aby zminimalizować użycie danych, mapy zagranicznych tras są zapamiętywane w pamięci podręcznej telefonu w czasie układania trasy. Dzięki temu możesz przejechać całą trasę, a nawet wrócić tą samą drogą, bez pobierania map w czasie podróży. Trasę można również zaplanować i pobrać przez sieć WiFi, wtedy cała trasa z otoczeniem pobierze się na zapas i dopiero zmiana trasy w trakcie jej pokonywania może spowodować próbę pobierania danych z serwera.

Komiwojażer

Usługa Komiwojażer optymalizuje kolejność odwiedzania poszczególnych miejsc na trasach wielopunktowych na podstawie odległości między nimi oraz aktualnych danych o ruchu drogowym. Dzięki tej usłudze wytyczane trasy uwzględniają czas, jaki planujemy spędzić w danym miejscu oraz przedział czasu, w jakim chcemy dotrzeć do konkretnych punktów.

Dla kogo?

Usługa jest dostępna dla Abonentów i Użytkowników wszystkich ofert Play.

Jak pobrać?

Po wejściu z telefonu na stronę http://www.play.getne.pl, przeglądarka zostanie automatycznie przekierowana na właściwą stronę do pobrania aplikacji.

lub

Wybierz system operacyjny

Cennik

Klient Play, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi „Nawigację Play” przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13,99 zł z VAT. Prenumerata jest włączana po 30 dniach przez aplikację.
Użytkownik „Nawigacji Play” może dodatkowo uruchomić na 30 dni pakiet map EUROPA za 9,84 zł z VAT.

Jeśli masz aplikację NaviExpert

Zmień ją na Nawigację Play i płać jedynie 13,99 zł/miesięcznie Pierwszy miesiąc korzystania za usługi masz za darmo!

Wyślij SMSa o treści START na 230 i aktywuj nową usługę Nawigacja Play. Usługa (NaviExpert w Play) dezaktywuje się ostatniego dnia cyklu usługi.

Regulamin