Tidal 2 LATA ZA DARMO

Twoja muzyka zawsze z Tobą

Twoja ulubiona muzyka teraz w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.
Bez limitów w dowolnym miejscu i w każdej chwili!

Dlaczego TIDAL?

 • Ponad 40 milionów utworów, całe albumy i teledyski.
 • Ekskluzywne treści video dostępne tylko na TIDAL.
 • Dostępność offline - muzyka zawsze z Tobą, nawet poza zasięgiem sieci.
 • Słuchanie bez opłat za transmisję danych! Jeśli masz pakiet internetowy,
  nie będzie on pomniejszany podczas słuchania muzyki.

Jak włączyć?

 1. Wyślij SMS o treści START na numer 678

  DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

  Pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest bezpłatny, później koszt wynosi

  19,99 zł za miesiąc. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów
  i klientów biznesowych.

 2. Pobierz aplikację

  Jeżeli używasz telefonu z systeme Android, pobierz aplikację TIDAL z Google Play lub bezpośrednio ze strony http://tidal.com/pl/download.

  Jeżeli używasz systemu iOS lub chcesz słuchać muzyki na komputerze - pobierz aplikację TIDAL na urządzenie z iOS lub wejdź na www.tidal.com i zaloguj się danymi które otrzymałeś w SMS-ie po aktywacji usługi.

Jak zainstalować?

 • Pobierz lub zaktualizuj aplikację.
  Kliknij "Wypróbuj" lub zaloguj się
  LOGIN to Twój numer telefonu, na którym aktywna jest usługa.

  HASŁO otrzymałeś w SMS-ie aktywującym usługę.
 • Zapomniałeś hasła?
  Możesz je odzyskać:

  Wpisz w polu login numer telefonu i kliknij „Zapomniałem hasła”.
  GOTOWE!
  MOŻESZ ZACZĄĆ SŁUCHAĆ

  Zalogowany? Przejdź do menu głównego.

Playlisty

Aby stworzyć nową playlistę, wybierz pierwszy utwór, który ma się na niej
znaleźć, przytrzymaj go dłużej palcem i wybierz:

 • 1. „Dodaj do playlisty”,
 • 2. Następnie „Utwórz nową playlistę”.
  Wpisz jej nazwę np. „Ulubiona muzyka” i zatwierdź klikając OK,
 • 3. Utwór został dodany do utworzonej playlisty.

W ten sam sposób wybierz inne piosenki, które chcesz dodać do nowo utworzonej playlisty.

Tryb offline

W trybie Offline słuchasz muzyki również poza zasięgiem sieci np. jak podróżujesz za granicą. Funkcja umożliwia przechowywanie w pamięci telefonu ALBUMÓW i PLAYLIST.

Jak dodać playlistę lub album do OFFLINE.

Wyszukaj artystę lub playlistę, następnie konkretny album i kliknij Offline, po kilkunastu sekundach album zostanie zapisany na Twoim telefonie w pamięci domyślnej (jeśli telefon ma kartę pamięci Albumy mogą zostać zapisane na karcie, po uprzednim wskazaniu tej pamięci jako domyślnej w Ustawieniach TIDAL).

Dzielenie się muzyką

Jeśli chcesz podzielić się swoją muzyką ze znajomymi wystarczy, że klikniesz na wybrany utwór, Artystę lub Playlistę wybierzesz przycisk „Więcej” i „Udostępnij”.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

 • Mam abonament w Play – jak mogę włączyć TIDAL PREMIUM ?

  Jeśli używasz telefonu z systemem Android, pobierz najnowszą aplikację TIDAL ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację i wybierz „Wypróbuj”. Zobaczysz listę dostępnych utworów, albumów, playlist. Po naciśnięciu odtwarzania dowolnego utworu, aplikacja TIDAL zaproponuje Ci włączenie TIDAL PREMIUM – postępuj zgodnie z instrukcją.

  Jeśli chcesz korzystać z aplikacji na telefonie w systemem iOS lub na komputerze, włącz TIDAL PREMIUM przez Play24 lub wyślij SMS o treści START pod numer 678. Otrzymasz SMS z loginem i hasłem, którym możesz logować się na 3 dowolnych urządzeniach.

 • Czy korzystając z TIDAL PREMIUM, płacę za transmisję danych?

  Nie, słuchanie muzyki nie powoduje naliczania opłat za transmisję danych! Jeśli masz pakiet internetowy, nie będzie on pomniejszany podczas słuchania muzyki.

 • Włączyłem promocję TIDAL PREMIUM w PLAY24, jak mogę zacząć słuchać muzyki?

  Po aktywacji TIDAL PREMIUM, powinieneś otrzymać SMS od TIDAL z potwierdzeniem aktywacji oraz z loginem i hasłem. Jeśli nie masz tego SMS-a zobacz, jak odzyskać hasło.(przejdź do pytania numer 4).

  Aby rozpocząć korzystanie z TIDAL, pobierz na swoje urządzenie (tablet, telefon z systemem Android lub iOS) aplikację TIDAL. Aplikację możesz pobrać ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację TIDAL i zaloguj się loginem i hasłem z SMS -a.

  Twój login daje Ci możliwości słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer), pobierania playlist i albumów do trybu offline.

 • Włączyłem promocję TIDAL PREMIUM w salonie Play/podczas rozmowy z konsultantem/w sklepie Internetowym Play, jak mogę zacząć słuchać muzyki?

  Po aktywacji promocji TIDAL PREMIUM w salonie Play/podczas rozmowy z konsultantem/w sklepie Internetowym Play, powinieneś otrzymać SMS od TIDAL z potwierdzeniem aktywacji oraz z loginem i hasłem. Jeśli nie masz tego SMS-a zobacz, jak odzyskać hasło (przejdź do pytania numer 8).

  Aby rozpocząć korzystanie z TIDAL pobierz na swoje urządzenie (tablet, telefon z systemem Android lub iOS) aplikację TIDAL. Aplikację możesz pobrać ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację TIDAL i zaloguj się loginem i hasłem z SMS -a.

  Twój login daje Ci możliwość słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer), pobierania playlist i albumów do trybu offline.

 • Nie otrzymałem SMS-a z loginem i hasłem lub przypadkowo go usunąłem – jak mogę odzyskać hasło?

  Na dowolnym urządzeniu, na którym chcesz korzystać TIDAL otwórz aplikację TIDAL (jeśli jeszcze jej nie masz, możesz ją pobrać z: www.tidal.com/download). Wybierz opcję „ZALOGUJ” i kliknij na „Zapomniałem hasła”. Jako login podaj numer telefonu, na którym włączyłeś promocję TIDAL nielimitowana muzyka za darmo.

  Poczekaj na wiadomość SMS z linkiem, który pozwoli Ci na ustawienie nowego hasła do aplikacji TIDAL. Po zmianie hasła możesz już logować się do TIDAL - jako login wpisz swój numer telefonu z umowy Play Internet, jako hasło – ustawione przez Ciebie hasło.

  Twój login daje Ci możliwość słuchania muzyki na 3 urządzeniach (telefon, tablet, komputer), pobierania playlist i albumów do trybu offline.

 • Mam Internet w Play – jak mogę włączyć TIDAL PREMIUM ?

  Jeśli używasz swojej karty SIM z Internetem w telefonie lub tablecie z systemem Android, pobierz najnowszą aplikację TIDAL ze strony www.tidal.com/download. Następnie otwórz aplikację i wybierz „Wypróbuj”. Zobaczysz listę dostępnych utworów, albumów, playlist. Po naciśnięciu odtwarzania dowolnego utworu, aplikacja TIDAL zaproponuje Ci włączenie promocji TIDAL nielimitowana muzyka za darmo – postępuj zgodnie z instrukcją.

  Jeśli używasz swojej karty SIM z Internetem w innym urządzeniu, włącz promocję TIDAL nielimitowana muzyka za darmo przez Play24. Pamiętaj, aby najpierw przełożyć kartę do urządzenia, w którym możesz odczytać SMS – TIDAL wyśle Ci SMS z loginem i hasłem, którym możesz logować się na 3 dowolnych urządzeniach (również na telefonie, który masz w innej sieci).

 • Gdzie w Play24 mogę włączyć TIDAL PREMIUM?

  Po zalogowaniu się do Play24, wejdź w „Pakiety i usługi”. Usługę WiMP/Tidal - muzyczny serwis streamingowy znajdziesz w zakładce „Usługi dodatkowe” w grupie usług „Użyteczne i rozrywka”.

 • Używam telefonu z systemem operacyjnym iOS - jak mogę włączyć TIDAL PREMIUM?

  Wyślij SMS o treści START na numer 678. Pobierz aplikację TIDAL na swoje urządzenie z IOS lub wejdź na www.tidal.com i zaloguj się danymi które otrzymałeś w SMS-ie po aktywacji usługi.

 • Mam problemy techniczne z aplikacją, gdzie mogę to zgłosić?

  Prześlij zgłoszenie wraz z krótkim opisem sytuacji na adres e-mail support@tidal.com